Хрватската актерка и старлета Нивес Целзиус знае што им треба на мажите. Таа на Инстаграм објави фотографија на која позира веднаш по станување од спиење.

Секако на фотографијата во преден план се нејзините гради кои се заштитен знак. Нивес карантинот со короната го искористи за одмор а најактивно се занимаваше со вежбање и тоа по неколку часови.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.