Јелена Карлеуша деновите ги минува дома со ќерките и сопругот Душко. Но често и е здодевно па како и секоја жена омилено место и е пред огледалото. Пејачката со фризура во стилот на Мерилин Монро позираше во селфи варијанта без горен дел.

Оваа фотографија предизвика воодушевување кај мажите, само не знаеме како ќе реагира Душко бидејќи нивните односи и онака се нарушени.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.