Пејачката Џенифер Лопез инвестира во својата актерска кариера, бидејќи покрај музиката, тоа е нејзината голема љубов. Новиот филм наскоро ќе излезе, а Џенифер не можела да одолее и покажала фотографија и видео, на кои се гледаат жешките сцени во кои танцува околу шипка со куп пари во рацете. Објавата ја опишала со зборовите „Венчана за пари“.

Јавноста била шокирана од провокативноста и сексапилот, но пејачката не обрнува внимание, туку ужива во она што го прави. За неа, новите улоги претставуваат неистражено поле во кое влегува потполно спремна.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.