Фотографиите на кои српската пејачка Гоца Тржан позира легната на плажа ги запалија социјалните мрежи.

– Носам само парфем, кармин и тетоважа, кога ме бакнуваш сè мириса на плажа, напиша таа.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Goca Tržan (@gocatrzan)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Goca Tržan (@gocatrzan)

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.