Поранешната девојка на Вељко Ражанотивиќ се чини дека не може да го заборави. И додека тој ужива во бракот со Богдана, Маша Терзиќ се труди да биде духовита.

Таа преку статуси на социјалните мрежи Богдана ја спореди со крава а Вељко со контењер.

Ништо подобро кога ќе го сретнеш поранешниот на улица и го замолиш да се слика-напиша Маша а до неа имаше контењер.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.