Без мини-фустани, голотија, деколтеа, голи стомаци, замолиле семејствата на младенците за свадбата на Вељко и Богдана Ражнатовиќ. Како што пренесоа спрските медиуми, на поканите бил наведен дрес-кодот – елегантни костуми за мажи и свечени фустани за женските гости.

Но, вечерва, меѓу 500 поканети гости, од кои најголем дел познати јавни личности, сите очи беа свртени кон Ана Николиќ, пренесуваат таблоидите.

Пејачката, која неодмна се врати во форма и ослабна, се појави во зелен фустан со длабок шлиц, и не пропушташе прилика да ги покаже своите атрибути.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.