Анасатсија Ражнатовиќ се врати од одморот во Миконос каде била со момчето Ѓорѓе Куљич, а веќе денеска ќе го прослави 21 роденден во еден белградски ресторан.

Ќерката на Цеца Ражнатовиќ приватниот живот и врската со Ѓорѓе, со кого е две години, го чува далеку од очите на јавноста.

Меѓутоа изгледа решила тоа да го промени и тоа баш пред големата роденденска забава, па на Инстаграм прв пат објави заедничка фотографија со нејзината посилна половина.Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.