Поранешната куќна помошничка на актерката Анџелина Џоли за американските медиуми открила неколку сочни детали од спалната соба на една од најубавите жени на светот.

Кога го средував орманот, видов огромна кутија на која имаше прилично многу прашина. Одлучив да ја исчистам, а во еден момент го тргнав капакот на кутијата за подобро да ја избришам, но останав изненадена од содржината. Во кутијата имаше повеќе од 10 помагала за интимни односи, а морам да признаам дека некои справи никогаш не сум ги видела. Всушност, не ни знаев дека постојат, открила за американските медиуми куќната помошничка, која работела за Анџелина додека уште била во брак со Бред Пит.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.