Синот на Лепа Брена, Стефан Живојиновиќ нeoдамна заплива во музичките води и полека но сигурно реди хитови.

Неодамна медиумите го поврзуваа со српската пејачка Милица Павловиќ истакнувајќи дека меѓу двајцата има нешто повеќе од пријателство.

Стефан и Милица ги демантиpaа овие пишувања, нагласувајќи дека се само добри пријатели.

Меѓутоа, сега српскиот портал „Блиц“ објави фотографии од Милица и Стефан во еден ресторан.

Тие во ресторанот пристигнале со автомобилот на Стефан кој се однесувал како џентламент кон пејачката. Извори блиски до „Блиц“ говорат и дека двајцата изгледале многу среќни заедно, постојано биле насмеани и изгледале поблиски од пријатели.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.