Пејачката Драгана Мирковиќ и нејзиниот сопруг Тони Бјелиќ неодамна во својот дом во Виена организираа гала прослава за 18. роденден на синот Марко.

Марко, чии шти родители се добри пријатели со големата филмска ѕвезда Жан Клод ван Дам,на влезот во полнолетството му честитаа и голем број на холивудски ѕвезди како што се Арнолд Шварценегер, Силвестер Сталоне и многу други…

 

View this post on Instagram

 

Welcome to DON club, my brother @jcvd 😁🤗🚘 #welcome #to #don #club #mercedes

A post shared by Dragana Mirković (@dragana_mirkovic) on

Пејачката преку видео честитка им се заблагодари на сите за подароците и честитките и еве што им порача:

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.