Пејачката Антониа Гиговска во новата „Еден на еден“ кај Жаре, раскажа како го запознала пејачот Иван Јованов со кој е во врска.

Taa запеа дел од нејзината омилена балада на која се вљубила во Иван, и за првпат во живо ја промовираше новата песна, „Крива сум“.

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.