Српската пејачка, Јелена Карлеуша со своите ќерки е во Дубаи на одмор.

Јелена секојдневно од Дубаи постира на својот профил провокативни фотографии, а последната фотографија го „запали“ Инстаграм:

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.