Таа е мајка на две деца и една од најзгодните фолкерки на македонската сцена. Сузана Гавазова и за време на карантинот не се откажа од вежбањето и одржувањето во кондиција, па денеска покажа со каква форма располага.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Suzana (@suzanagavazova) on

 

View this post on Instagram

 

❤️❤️❤️

A post shared by Suzana (@suzanagavazova) on

 

View this post on Instagram

 

Ohrid Ohrid ubav mil!

A post shared by Suzana (@suzanagavazova) on

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.