Јелена Карлеуша навистина е кралица на скандалот. Таа знае како да привлече внимание и сите очи да бидат вперени во неа.

Јелена синоќа се појави на една прослава во Белград каде имаше и настап.

Беше облечена во прекрасен црвен фустан кој повеќе отркиваше отколку што покриваше.

Во преден план дојдоа нејзините гради и гаќичките кои ѕиркаа одоздола.

Погледнете.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.