Српските медиуми пишуваат дека евровизиската победничка Марија Шерифовиќ ќе заплива во брачните води. Таа ја запросила својата партнерка Џејла Рамовиќ со која подолго време во врска.

Тие две се појавиле на различни локации со иста бурма со што се подгреаја шпекулациите дека Марија фрлила прстен на маса, односно дека паднало запросување.

Џејла се натпреварува во „Звездите на Гранд“ каде во жирито е токму Марија која воопшто не е нежна во критиките кон својата партнерка.

 

 

 

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.