Не е првпат младиот боксер Вељко Ражнатовиќ да објави фотографија од својата сопруга Богдана, со која е буквално неразделен.

Синот на Цеца јасно ни стави до знаење дека поранешната одбојкарка од Тител е жената на неговиот живот, но сепак одлучи да ни потврди уште еднаш со најновата фотографија на социјалните мрежи.

Поради емоциите што извираат од неа и се јасни како „бел ден“, следбениците набрзо по објавувањето ја затрупаа со лајкови… а за тоа придонесе и придружниот коментар на Вељко:

Моето небо, мојот рај, мојата единствена љубов на овој свет!

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.