Пејачката Марина Вишковиќ, важи за една од најатрактивните лица на српската естрада, но за разлика од повеќето пејачки, Марина тврди дека нема ништо вештачко на нејзиното тело.

Немам ништо оперирано, а дури планирам да го извадам силиконот од усните. Правам само вообичаени третмани за лице, мезотерапија и ботокс. Всушност, голем фан сум на ботоксот, но тоа е се – вели пејачката.

Сепак, српските таблоиди се сомневаат во таа нејзина приказна и даваат пример на тоа како Марина изгледаше пред 10 години:

И како Марина изгледа сега:

View this post on Instagram

♋️

A post shared by Marina Viskovic-VISCOZA✨ (@marina_viskovic_official) on

View this post on Instagram

🐳

A post shared by Marina Viskovic-VISCOZA✨ (@marina_viskovic_official) on

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.