Александра Пријовиќ ги воодушеви своите следбеници со фотографија објавена на нејзиниот инстаграм-профил, на која позира со задникот во преден план.

Српската пејачка позира во костим за капење во портокалова боја, па некои нејзини обожаватели го нарекоа нејзиниот задник – „праскичка“.

 

View this post on Instagram

 

🌞

A post shared by Aleksandra Prijovic (@aleksandra__official) on


Семејството на Лепа Брена веќе со месеци ужива на Медитеранот во нивната јахта.

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.