Јелена Карлеуша во стил на светска ѕвезда дојде во Охрид.Со приватен авион слета на аеродромот Св. Апостол и Павле и веднаш се смести во хотелот. Таа носеше панталони во крем боја, високи потпетици и марамата и чантаЛуј Витон.

Вечерва ја очекува настап и илјадници фанови

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.