Фоторепортери и камери се наоѓаат пред ресторанот во Белград каде вечерва ќерката на Цеца го слави 21. роденден. Естрадата се собра на едно место, а српската ѕвезда покани неколку стотици гости.

Сите што ги сакам се тука, фали само татко ми, рече во изјава за „Пинк“ Анастасија.

(фото: Курир.рс)
(фото: Курир.рс)
(фото: Курир.рс)
(фото: Курир.рс)
(фото: Курир.рс)
(фото: Курир.рс)
(фото: Курир.рс)
(фото: Курир.рс)

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.