Српската пејачка Емина Јаховиќ откако се разведе реши целосно да го промени животот. Ја смени бојата на косата а сега реши и да ослабе иако има витка става.

Таа се стави на ригорозна диета која значи целосно изгладнување.

Емина објави слика дека нема јадено 20 часа а најмногу издржала 48 часа без храна.

 Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.