Не е првпат да ја видиме во вакво издание, но овојпат манекенката Емили Ратајковски се разголи за да ја покаже својата нова тетоважа.

Пред своит 26 милиони следачи на „Инстаграм“, Ратајковски покажа дел од задникот и долниот дел од грбот, на кој сега стои привремена тетоважа.

„Емрата“ спој од нејзиното име и презиме, кориснички назив за нејзините профили на социјалните мрежи:

 

View this post on Instagram

 

Wish I could tell you this was permanent

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.