Латино дивата Џенифер Лопез (51) беше „уловена“ од папараците на плажа во текот на новогодишните празници, во едно луксузно одморалиште.

Популарната Џеј Ло носи едноделен црн костим за капење кој ја истакнувал нејзината фигура, а иако едноделен, костимот за капење е во форма на танга одзади, при што го истакнува делот од нејзинито тело на кој што пејачката најмногу се гордее.

Овие фотографии на Џенифер, покажуваат дека фотографиите што пејачката ги објавува на социјалните мрежи и рекламите што ги прави главно се фотошопирани, а сега фановите може да видат како, всушност, изгледа пејачката.

Облините, по кои Џеј Ло е препознатлива, не изгледаат совршено, како што ги објавува на обработените фотографии, на кои нема ниту трошка целулит.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.