Џенифер Лопез повторно ги „запали“ социјалните мрежи и со објавена фотографија ги воодушеви своите фанови/

Лaтино дивата, која летово наполни 51 година, но се уште може да се пофали со одличното тело и облини, на фотографијата се појавува легната на плажа уживајќи во последните летни сончеви зраци.

Нема поубаво чувство од тоа да ги зграбите пи почувтсвувате последните моменти од летото – напиша Лопез под фотографијата.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.