Пејачот Џеј Рамадоановски доживеа незгода за време на снимањето на емисијата „Гламур“, кога падна од високата столица. Тој се обиде да седне, но тресна на земја, а во помош веднаш му притрчаа водителот и камерманот.

Видеото веднаш стана хит на интернет:

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.