Балканската звезда Цеца Ражанотвиќ реши да направи одредени промени во изгледот.

Имено Цеца, која до неодамна имаше долга коса, ја смени фризурата, односно ја скрати костаа и се ифарба во нешто потемна нијанса.

Комплименти стигнуваа од сите страни.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.