Секое ново снимање на шоуто „Звезда Гранда“, претставува нова можност на Јелена Карлеуша за импресивен стајлинг кој го привлекува целото внимание!

Пејачката повторно го привлече вниманието со впечатливо издание.

Таа пристигна да го снима новото шоу „Звезда Гранда“ во интересен стајлинг.

Но освен комбинацијата на облека, пејачката беше забележана и по афро-фризурата.

Карлеуша носеше мини сребрен фустан и шик сребрени длабоки чизми

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.