Лето е ѝ за познатата водителка Марјана Станојковска, но за жал како и сите други, така и таа, на овие пеколни горештини ќе мора да се прилагоди на условите.

Наместо грчкото крајбежје каде што Станојковска летува последниве неколку години откако е во врска со поранешниот кошаркар Петар Наумовски, ова лето таа ќе мора да се задоволи и со базен.

 

 

View this post on Instagram

 

💦☀️ @sarafashionofficial #sf #sfswimwear #bikini #swimsuits #poolparty #poolday #pooltime

A post shared by MARJANA STANOJKOVSKA (@marjanamay) on

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.