Додека Грашо и Хана се венчаваа Данијела пееше на свадба во Загреб каде ги забавувала гостите. блечена во црвен долг фустан кој ја истакнувал нејзината фигура. Според пишувањата на загреб.инфо таа била одлично расположена и насмеана, а за младите имала посебна порака.

zagreb.info

-Танцувајте низ животот и да не ви е гајле, држете ритам и на никого не му давајте тоа да ви го украде, порачала Данијела со насмевка на лицето.

 Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.