Дарко Лазиќ неодамна отворено призна пред јавноста дека по тешката сообраќајна несреќа има проблеми со сексуалниот живот и дека неговата свршеница Марина Гагиќ има свои потреби кои не може да ѝ ги исполни.

Во меѓувреме, неговата поранешна сопруга, Ана Севиќ, целото лето го помина покрај море, заедно со нејзиниот партнер Даниел Недељковиќ.

Не сме црни, се пофали пејачката позирајќи покрај Даниел во тесно бикини.

 

View this post on Instagram

 

Nismo crni 🔥🤣❤️🌡

A post shared by ANA SEVIC OFFICIAL (@anasevicofficial) on

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.