Со секој изминат месец по операцијата на желудникот Дарко Лазиќ губи сè повеќе килограми. Досега српскиот пејач изгубил над килограми и ректо кој може да го препознае.

 

View this post on Instagram

 

😉😉😉#darkolazic

A post shared by Darko Lazic Fan Page (@darkolazicfanpage) on


Пејачот се одлучи преку стеснување на желудникот да се избори со килограмите, кои драстично ги зголеми по тешката сообраќајна несреќа во за малку ќе го загубеше животот.

Како што предупредија неговите лекари, тежината му го оптеретуваше оперираиот колк, но и целиот организам.

 

View this post on Instagram

 

😉😎 #DarkoLazic

A post shared by Darko Lazic Fan Page (@darkolazicfanpage) on

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.