Александар Белов ја запроси својата девојка Јелена. Некогашниот финалист во музичкото шоу „Операција триумф“, веќе со години живее во Србија, од каде е и неговата сакана.

Неготинскиот пејач преку „Фејсбук“ ја откри убава вест за свршувачката.

Официјално, ДА, напиша тој на фотографиајта со вереничкиот прстен.

Белов и неговата девојка неодамна одбележаа шест години врска.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.