Александра Пријовиќ со сопругот Филип и свекорот Боба Живоиновиќ дошла на свадбата на Драгана Џајиќ и Милош Ивановиќ. Пејачката за оваа прилика избрала фустан кој ги истакнува нејзините најдобри атрибути. Покрај длабокото деколте имала и висок шлиц.

На овој начин привлекла огромно внимание, а младата мајка покажа завидна фигура.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.