Ана Севиќ, поранешната сопруга на Дарко Лазиќ, се соблече во костум за капење. Згодно тело, бујни гради, а и задникот е совршен.

Пејачката реши со својот изглед ова лето да ги распамети мажите, а Дарко може само да жали за она што го изгуби.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.