Пејачот Дарко Лазиќ се опоравува по тешката сообраќајна несреќа која ја направи пред два месеци.

Пејачот се чувствува се подобро и подобро, а неодамна и излезе од болница и замина на лекување во бања.

Доказ дека Дарко се чувствува одлично и расположено е тоа што тој за прв пат запеа по страшната несреќа, погледнете.

 

View this post on Instagram

 

Brz oporavak mom sinu Darku. Voli ga cale dusa moja. 8 marta ima da grmimo zajedno💪💪💪❤️❤️❤️

A post shared by Djani (@djanimusic) onRepublika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.