Дарко Лазиќ откри дека поранешната жена со која е во процес на развод била неверна, а сега се огласи и Ана Севиќ која не сакаше да му остане должна.

Штом видела дека Дарко во интервју раскажал дека го изневерила, Ана Севиќ се огласи на својот Инстаграм профил со порака која и тоа како може да му ја упатила нему.

Ако мене ме прашувате што е најдобра одмазда, јас велам среќата, бидејќи луѓето полудуваат кога ќе ве видат среќни – порачала Ана Севиќ.

Дарко Лазиќ во интервју раскажал дека Ана Севиќ го изневерувала со сегашното момче Данијел.

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.