Таа знае како да предизвика внимание

Дара Бубамара објавила нови домашни фотки, а се чини дека трудот во теретана и тоа како и се исплатил.

Овој пат Дара пожешка од било кога, позирала во маица од кој и “излегле“ градите.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.