Дара Бубамара меша со задникот на јахта

Естрада 13.04.2021 / 14:00

Дара Бубамара објави нови фотографии од одморот во Дубаи.Иако сите помислија дека раскина со своето помладо момче Тони тие се уште се заедно и уживаат во љубовта.

Тони ја снимаше љубената како меша со задникот на глисер а Дара задоволно се смешкаше и мафташе.

Погледнете

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.


Comments are closed for this post.

Најнови вести