Српската естрадна ѕвезда, Дара Бубамара, објави фотографија на која се гледа дека убаво се исончала за време на летото.

Дара објави фотографија од тераса на која е облечена само во сребрено бикини што ги истакнува нејзините облини, со што ги остави соседите без здив.

„Бомба“, „Никогаш не си изгледала подобро“, „Секој дел, градите се врвни“, се само дел од коментарите што Дара ги доби од фановите.

View this post on Instagram

🌝

A post shared by Dara Bubamara (@darabubamara_official) on

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.