Дара Бубамара ја покажа својата нова чанта на која чекаше шест месеци.Таа ја покажа својата нова чанта, а нејзината цена е речиси 14.000 евра.

Пејачката на своите следбеници на Инстаграм ја покажа престижната чанта Hermès Birkin за која без размислување издвоила толквава сума.

 Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.