Богдана, сега Ражнатовиќ се всели во куќата на нејзиниот сопруг.Во лукзузнта куќа таа ќе живее со сопругот Вељко, свекрвата Цеца, како и со золвата Анастасија.

Богдана на социјалните мрежи почна да го употребува новото презиме Ражнатовиќ, но малкумина знаат дека и улицата на која ќе живее го носи нејзиното име „Љутице Богдана“.

Улицата се наоѓа во населбата Автокоманда во близина на стадионот на Црвена Ѕвезда а куќата ја купил Аркан во осумдесеттите години

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.