Денеска во Белград се снима ново издание на емисијата „Ѕвездите на Пинк“, каде што е членка и Наташа Бекалац. Таа се облече елегнатно за гостувањето во емисијата, но еден детал на неа привлече големо внимание.

По пристигнувањето во студиот на „Пинк“ имала потешкотии со движењето. Надвор има снег и е лизгаво, а таа носела сандали со високи потпетици.

 Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.