Цеца Ражнатовиќ проговори за враќањето на нејзината ќерка Анастасија во вилата на Дедиње по неколкумесечниот заеднички живот со момчето Ѓорѓе Куљиќ.

Анастасија не се врати дома, бидејќи таа и не замина засекогаш, таа вест беше пренапумпана. Мојата куќа е засекогаш и нејзин дом. Каде и да е Анастасија, на кој било крај на светот, таа има своја куќа. Секако, таа е назад кај мајка си, бидејќи нема подобро од кај мама, рече Цеца и ги затвори сите шпекулации за раскинувањето на Анастасија и враќањето „кај мама“.

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.