Цеца за само четири и пол часа заработи точно 775.000 евра од само една песна!

Тоа е песната „Штета за мене“, која беше најавувана долго време, а потоа стана голем хит, а беше објавена во мај 2011 година во соработка со Милиграм.

Оваа песна ја преземаа дури 774.344 обожаватели по цена од 118 динари, и секој рекорд беше соборен.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.