Уште една измислена вест- ова е тврдењето на Цеца на социјалните мрежи, откако се појави информација дека таа раскинала со нејзиното девет години помладо момче. Српските медиуми објавија дека пејачката гиизбришала сите фотографии со Богдан. Но таа ваквите наслови ги оквалификува како лажна вест.

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.