Цеца Ражнатовиќ навистина знае како на мажите деновите во изолација да им ги направи попријатни. Таа на социјалните мрежи објави навистина провокативни фотографии на кои е во црна чипка.

Во преден план доаѓаат нејзините гради и неодоливата насмевка. Пејачката деновите во карантин ги минува во својата куќа заедно со ќерката, синот и снаата.

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.