Цеца Ражнатовиќ пред настапот во Пробиштип одржа концерт во Врњачка Бања. Настапот беше одличен, публиката задоволна. По концертот Цеца остана во ова познато туристичко место со своето момче Богдан.

Таа му позираше на хотелскиот базен.Мора да признаеме дека Цеца изгледа одлично, рамен стомак-бујни гради.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.