Цеца Ражнатовиќ денеска ја прими втората доза од кинеската вакцина. Таа вели дека нема никаква болка и оти се чуствува добро. Цеца апелира сите да се вакцинираат бидејќи така се штитат не само себеси туку и другите.

Цеца од пред неколку дена има нов имиџ.

Мала промена.Сум носела шишки и порано. Сама себе се наговорив на оваа промена-вели пејачката.

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.