Цеца со ќерката Анастасија се врати од Рим каде пееше на ромска свадба.По сведабата тие скокнаа и до Париз на шопинг.Цеца оттаму се поднови со нови тренерки и патики.

Посебно внимание привлекоа патиките.Тие се навистина фенси. Од брендот „Balenciaga“ и според интернет продажбата чинат околу 800 долари.

Но ова не е ништо ако се знае дека од свадбата Цеца заработи 100.000 евра.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.