Заврши ли романсата на Светлана Цеца Ражнатовиќ која призна пред јавноста дека е во врска со Богдан Срејовиќ, 9 години помлад бизнисмеи? Српски Курир, судејќи според коментарите на фановите објави дека тие двајца најверојатно повеќе не се заедно. Цеца на почетокот на месецот ги објави првите, „официјални“ фотографии со своето ново момче
Богдан, со кого биле заедно од јануари. Пред неколку дена објави фотографии со него гушнати, но тие фотографии веќе ги нема на нејзиниот официјален Инстаграм.

Цеца и Богдан се запознале на роденденска забава на заеднички пријатели. Цеца го запознала Богдан со своите деца Анастасија и Вељко. Тоа се случило на новогодишната ноќ, на 31 декември, кога тој првпат дошол во куќата на
познатата пејачка.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.